fbpx

Tule kõnnitrenni Nõmmele

Treeni kogu keha kõndides! Treeningud toimuvad Nõmme-Harku terviserajal kolmapäeviti ja pühapäeviti kell 19.00 (talveperioodil kell 18.00).

Miks tulla kõnnitrenni?

Kas Sa tahad alustada treenimisega või otsid hoopis väljakutset ja rasket treeningut. BungyPump treeningkeppidele on sisse ehitatud 20 sentimeetrine vedrustus. Kepid on saadaval erinevate mudelitena, millel on erineva tugevusega takistus, mis tähendab, et igaühele leidub sobilik mudel – Sa kas vajad abivahendit taastusravi jaoks, oled igapäevane treenija või tippsportlane. Kõik on oodatud.

Millised võimalused on kepikõnni trenni teha?

Treeningud toimuvad Nõmme-Harku terviserajal kolmapäeviti ja pühapäeviti kell 19.00 (talveperioodil kell 18.00). Sul on võimalik tasuda kohapeal 1 korra eest või osta 1 kuu või 3 kuu kaardi. Osta kaart e-poest >

Treening sisaldab:

  • BungyPump treeningkeppide kasutust;
  • juhendaja näpunäiteid kasutamisel;
  • erinevad harjutused;
  • liikumist värskes õhus iga ilmaga;
  • treening nii kehale kui ka ajule.

Tulen kohale Sinu ettevõttesse, suvepäevadele, sünnipäevale või mis iganes üritusele. Trennis osalejate maksimaalne arv on 20 inimest. Hind Tallinnas toimuvatele treeningutele on 198€ (teistes asukohtades lisandub transpordi kulu). Kuni kümne osaleja korral on treeningu maksumus 99€

Mida ühistreening ettevõtetes annab?

  • kolleegid on heas füüsilises vormis (vt videot Kristjan Port 1 minuti loeng);
  • töötajad on tööl olles positiivsemad;
  • tööd tehakse produktiivsemalt;
  • tervis on parem ja ollakse vähem haiguslehel;
  • hea võimalus veeta koos kolleegidega aega, et nad üksteist motiveeriksid ning õpiksid paremini tundma.

Tuleme kohale ja aitame läbi viia kõnnikoosoleku. Selle meetodiga tood oma töötajad igapäevasest keskkonnast välja ja läbi mille saad nende mõtted paremini kastist välja liikuma (vt videot Nilofer Merchant: Got a meeting? Take a walk).

Hind Tallinnas on 99€  (teistes piirkondades toimuvatele kõnnikoosolekutele lisandub transpordikulu).

Oled oodatud õppima tehnikat, et viia kepikõnd uuele tasemele. Treeningtasu kuni kahele osalejale on Tallinna piires 55€.

 

 

Tahad proovida, kas BungyPump kepid on just Sinu jaoks? Juhul, kui trenni ei saa tulla, siis proovi ise ära! Treeningkeppide rendihind on 5€/päev. Tallinnas on võimalik kokku leppida aeg treeningkeppide kätte saamiseks ja mujale saad tellida need mugavalt kulleriga (edasi-tagasi transportimisel lisandub rendihinnale12€).

Shopping Cart
Scroll to Top